Garážová okna

V nabídce naší firmy najdete odolná a estetická garážová okna. V současné době nabízíme dva standardní rozměry oken, větší 100 x 60 cm a menší 80×60 cm. Okna mají plastový vnější rám v odstínu tmavý ořech, zlatý dub nebo grafit a jedno výklopné okno. Vnitřní strana rámu okna je bílá. V ceně okna je zhotovení montážního otvoru, jehož umístění by mělo být stanoveno ve fázi objednávky plechové garáže. Otvor připravený pro montáž okna má pevný rám navařený do konstrukce garáže.

Naše okna jsou estetickým a funkčním doplňkem nabídky. Poskytují uživatelům snadný přístup světla do interiéru garáže a díky nastavitelnému otevírání oken umožňují větrání interiéru garáže. V případě potřeby je také možné křídlo rychle demontovat a ponechat otvor otevřený.

Vycházejíc vstříc očekávání zákazníků, rozhodli jsme se rozšířit naši nabídku o moderní a funkční garážová okna. Tento estetický a praktický prvek vybavení garáže zajišťuje nejen přístup denního světla a čerstvého vzduchu, ale také zvyšuje vizuální hodnotu celé konstrukce.

Okna jsou vyrobena z kvalitního materiálu, díky čemuž jsou odolná vůči povětrnostním vlivům a vypadají dlouho jako nová. Tvar profilu zase minimalizuje proces usazování nečistot. Naše odolná a estetická garážová okna dokonale plní své funkce a výrazně zlepšují standard místnosti, ve které jsou umístěna.