Automatika pro výklopná vrata

Každá moderní plechová garáž s výklopnými vraty musí mít automatický systém na dálkové ovládání. Na přání zákazníka vybavíme naše garáže osvědčenou a spolehlivou automatikou vrat KINGgates, model ELEVO620. Jedná se o univerzální pohon vyznačující se kompaktním designem, snadnou instalací a programováním, jak rovněž plynulým a tichým chodem. Volitelně lze servopohon vybavit systémem nouzového otevírání pro případ výpadku proudu, kdy nemáme samostatný vchod do garáže.

Italská značka KINGgates je na trhu od roku 2006. Produkty jsou v Polsku dostupné od roku 2007. V roce 2011, v důsledku akvizice se hlavním akcionářem společnosti KINGgates Srl. stala firma Nice SpA, lídr v oboru automatizace bran a rolet, majitel značky Nice. V důsledku organizačních změn je hlavním distributorem značky KINGgates na polském trhu společnost Nice Polska se sídlem v Pruszkowě. Produkty jsou distribuovány prostřednictvím autorizovaných obchodních partnerů, kteří poskytují odborné poradenství, montáž a servis.

Automatické systémy KINGgates pro vjezdová a garážová vrata jsou 100% italské produkty, založené na letech výzkumu, zkušeností a vášně. Společnost vynakládá veškeré úsilí, aby produkty byly vyráběny v souladu s nejvyššími standardy kvality a splňovaly požadavky evropských bezpečnostních norem (UNI EN 12445 a UNI EN 12453).

Soubory ke stažení:

produktová karta – KINGgates_Elevo_PL

návod k montáži a obsluze – ELEVO 620N PL -_01.02.2021

Leták_KINGgates